16807324 10154409920172685 402630980675708515 nInstytut Socjologii i Kognitywistyki na Wydziale Historyczno-Socjologicznym UwB zaprasza na odbywające się w semestrze letnim zajęcia (w formie warsztatów) z debat parlamentarnych i wystąpień publicznych. Mogą w nich uczestniczyć studenci wszystkich rodzajów i poziomów studiów, doktoranci, licealiści oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem kompetencji osobistych, umiejętności miękkich i zdobyciem nowych kwalifikacji zawodowych w zakresie wystąpień publicznych i debat oraz formułowania merytorycznych argumentów.

Zajęcia poprowadzi dr Siergiej Naumow - trener International Debate Educational Association (IDEA) - międzynarodowego stowarzyszenia działającego na rzecz promocji i rozwoju idei debat na całym świecie.

Dr Naumow od blisko 20 lat pracuje jako nauczyciel akademicki i prowadził treningi oraz warsztaty z debat, a także technik retorskich i erystycznych w ponad 20 krajach (m.in. USA, Meksyk, Irlandia, Słowenia, Rosja, Litwa). Od 2006 roku stale współpracuje przy projektach realizowanych w Polsce przez uniwersyteckie stowarzyszenia i kluby debat parlamentarnych. Jest stypendystą Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, Programów Filbrighta i Lane-a Kirklanda.

Zajęcia odbywają się na Wydziale Historyczno-Socjologicznym (Plac Uniwersytecki 1, sala 36) we wtorki w godz. 18.15-19.45 w języku polskim. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://goo.gl/l6zhpO lub facebook.com/groups/uwbdebatepan&gt