Polskie Towarzystwo Socjologiczne, Oddział Białostocki oraz Instytut Socjologii i Kognitywistyki UwB zapraszają na spotkanie z Janem Roguzem.

Białostocki festiwal Up To Date Festival z roku na rok staje się coraz bardziej znaczącym wydarzeniem, już nie tylko na krajowej, ale i międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej i hip-hopowej. To dwudniowe święto fanów tej „muzy”, ma też swój aspekt społeczny, któremu dokładniej przyjrzał się członek ekipy festiwalu – Jan Roguz, zajmujący się poza jego współorganizowaniem, również kulturą i edukacją muzyczną w Polsce. Rozważania swe zawarł w książce, „O pasji do muzyki widzianej przez pryzmat białostockiego Up To Date Festival”, a także w wystąpieniach na sympozjach naukowych. Ostatnio, na organizowanej przez UKSW konferencji „Muzyka jako zjawisko społeczne” w 2017 r.
Najnowsze badania nad festiwalem „Up To Date” (edycja 2017) Jan Roguz przedstawi 7 LISTOPADA 2017 (WTOREK), O GODZ. 18. Spotkanie odbędzie się w Instytut Socjologii i Kognitywistyki UwB, pl. NZS 1, p. 38 (parter).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Elektroniczną wersję książki Jana Roguza można w PDF pobrać z http://www.platformakultury.pl/artykuly/139377.html zaś osoby zainteresowane tradycyjną wersją, mogą się z nią zapoznać w Bibliotece Wydziału Historyczno-Socjologicznego.